Vítejte na stránkách  Loving dog company

Chtěla bych Vás jménem klubu přívítat na našich web stránkách pro všechny psy bez omezení,kde našim cílem je ,aby se všichni začali na pejsky dívat nejdříve srdcem!

 

 

Vítejte na stránkách loving dog company:-)

Našim hlavním cílem je poskytnout pejskům bez průkazu původu a křížencům stejné,ne-li lepší zázemí jako mají psi s PP a podílet se na zlepšení situace chovů psů v ČR. Která je podle našeho mínění v kritické situaci,útulky přeplněné,velké množství množíren a chovatelů,kterým nepatří pes do ruky....

Lidé se často ofrňují nad nečistokrevnými psy,ale proč?? Zaslouží si naší lásky méně jen proto,že nemají PP??? V žádném případě,naopak:-) zaslouží si naší pozornost,péči,výchovu jako všichni ostatní!

 Samozřejmě to neznamená,že nepodporujeme chov PP psů:-)

Jsme proto,aby štěňata produkovali jen chovatelské stanice a lidé,kteří vědí dobře co dělají,vznik nových plemen křížením zdravých jedinců apod.

Cílem tohoto klubu je  zamezení dalšího a dalšího křížení psů bez jakékoliv kontroly:-) a poskytnout zázemí všem lidem,kteří chtějí s pejskem něco dělat,rozvoj sportovní kynologie a hlavně vítáme všechny pro koho je pes v první řadě KAMRÁD!! :-)

Kontrolou stavů psů v ČR myslíme hlídání zdravotního stavu psů,které budeme chtít dále rozmnožovat,připravené umístění ještě pro nenarozená

štěňatka atd... :-)

Výcvik všech psů bez ohledu na původ,rozvoj sportovní kynologie,soustředění,závody:-)

Rádi porádíme s jakýmkoliv problémem s pejskem,poradíme s otázkou výživy,výcviku,první pomoc psu,kastrace a její pro a proti a mnoho dalšího:-)

Nabízíme mnohaleté zkušenosti se psy, absolventky střední odborné školy veterinární.

 

Na Vaši účast a spolupráci se těší celý tým Loving dog company :)

 

Diskuze

Pozdrav

Datum: 08.08.2013 | Vložil: Martina

Zdravím, velice se mi líbí vaše stránky. Sama mám pudlíka bez pp a zdá se mi to i lepší. Poslouchá skvěle, lépe než kterýkoliv pes s pp a nebyl tak drahý.

Re: Pozdrav

Datum: 02.12.2013 | Vložil: Lucie Filišteinová

Dobrý den Martino,
velmi děkujeme za pochvalu a těší nás Váš zájem o naše sdružení. jsem ráda, že jste s pejskem spokojená. Doufám, že pejsek se těší i dobrému zdraví. Není důvodem pořídit psa bez PP ten, že byl levnější, ale po většinou hlavně jde o to, že koupí psa s PP máte záruku, že si kupujete zdravé zvíře z prověřeného chovu.
Přejeme Vám plno spokojených chvil s Vaším pudlíkem a přijďte se někdy za námi podívat.

Krásný den plný psí radosti,
Lucie Filišteinová a tým OS Loving dog company

Paráda :)

Datum: 10.04.2012 | Vložil: Martina a Shiva

Dobrý den,tak takovou organizaci dlouho hledám...Sama mám fenku bez PP,ale není to pro mně překážkou pro bezmeznou lásku k ní a její ke mně..Nesouhlasím s množením psů bez PP,ale ani se mi nelíbí co se občas děje v PP chovu a nemyslím si,že všechno co má PP se může krýt..Proto Vám přeji hodně zdaru a pevné nervy :)

Re: Paráda :)

Datum: 05.05.2012 | Vložil: Lucie Fiišteinová

Zdravíme,
mnohokrát děkujeme:-) pevné nervy budou potřeba,zvláště s mentalitou českých chovatelů :-(
Moc si vážíme Vaší podpory :-) a přejeme Vám s fenečkou překrásné psí chvíle a lásky :-)

Pochvala

Datum: 16.02.2012 | Vložil: Petr

Ahoj, dost se mi Vaše stránky líbí. Je vidět, že tomu rozumíte a snažíte se něco dělat pro zlepšení situace ve výcviku a chovu oříšků, což moc lidí nedělá....fandím Vám a přeju mnoho úspěchů....

Re: Pochvala

Datum: 16.02.2012 | Vložil: Lucie Fiišteinová

Ahoj,mockrát děkujeme za pochvalu a uznání.
Snažíme se maximálně zlepšit chov psů v ČR,ale vše je zatím v počátcích,ale pevně doufáme,že se vše podaří jak má :-)

Doufáme,že se k nám přidá mnoho dalších pejskařů a nadšenců,jako jsme my :-) pevně věříme,že Vás nezklameme a že pro Vás vytvoříme solidní zázemí:-)

o.s. Loving dog company

Přidat nový příspěvek