!!!NOVINKY!!!*treninky*vylety*akce*

vítání jara

Datum: 09.02.2015 | Vložil: LDC

Po dlouhé odmlce Vás všechny zdravím a ráda bych zorganizovala velkou pohodovou prochajdu na Kleť, až se nám udělá trošku přívětivé a jarní počasí.

Na Vás všechny se těší,
Lucka spolu s Rexíkem, Aurou a Ariel

sbírka

Datum: 03.03.2014 | Vložil: Lucie Fiišteinová

Mnohokrát děkujeme všem, kteří se zúčastnili sbírky pro opuštěná zvířátka.

Zvláštní poděkování patří Psí škole Keryden pod vedením Evy Tvarůžkové.

Mnohokrát děkujeme! :-)

důležité upozornění

Datum: 21.09.2013 | Vložil: Lucie Filišteinová

DOG'S SHOW se bude konat při minimální účasti 20 přihlášených psů, kteří zašlou přihlášku do konce měsíce září.
Děkujeme za pochopení.

Tým LDC

DOG'S SHOW 2013

Datum: 05.09.2013 | Vložil: Loving dog company


Přijďte se pochlubit 12/10/2013 se svým psím miláčkem, jak Vám to spolu ladí na tradiční výstavu Loving dog company v jihočeském kraji. Bude pro Vás připraveno spoustu soutěží, maškarní a samozřejmě vystavování a vyhlášení nej pejska a fenečky výstavy.

Výtěžek z celé této akce půjde na podporu OS zabývajícím se záchranou opuštěných psích a kočičích dušiček. Doufáme, že Vás přijde co nejvíce, abychom společnými silami pomohli tam, kde je nejvíce potřeba.

Přírodní repelent 100% funguje!! :)

Datum: 19.05.2013 | Vložil: Lucie Filišteinová

Rozmarýn se dá použít proti komárů a klíšťatům či jinému bodavému hmyzu. Je vhodný jak pro zvířata, tak i pro lidi. Z rozmarýnu uděláme silný vývar, dáme scedit a přidáme jablečný ocet. Po vychladnutí nalejeme do rozprašovače a než se vydáme ven, tak postříkáte sami sebe a popřípadě i zvířata...


Recept pro všechny, kdo máte zájem:
Na přípravu potřebujete 1 sáček rozmarýnu, který koupíte v obchodě, jako přísadu do jídla, 1 litr vody a 1 lžíci bílého vinného octa. Do hrnce nalijte vodu a přiveďte ji do varu. Potom odstavte a vysypte do vody rozmarýn a nechte pořádně vylouhovat. Rozmarýn může být ve vodě, až do vychladnutí odvaru. Potom scedíme rozmarýn a přidáme 1 lžíci vinného octa. Přírodní repelent se přelije do sprejové lahvičky a uloží se do chladničky. Před každým výletem do přírody si nasprejujeme tělo, hlavně nohy od kolen dolů. Nasprejujeme si také obuv a psovi obojek.

Mimořádná členská schůze

Datum: 21.03.2013 | Vložil: Lucie Fiišteinová

Ráda bych požádala všechny členy Loving dog company, aby se dostavili na mimořádnou členskou schůzi.
Formou přátelského posezení.
Rádi bychom dali dohromady plány akcí a Vaše přání, co byste od klubu v tomto roce očekávali.
Účast povinná.
30/3/2013 v 17:00 Na Cihelně v Chlumu,Křemže

Souboj Titánů

Datum: 05.03.2013 | Vložil: Lucie F.

Zdravím,
jaro se nám konečně hlásí o slovo a já pevně doufám, že ho společně v hojném počtu přivítáme jarním trackem 9.3.2013. Více info neleznete v kalendáři akcí jako Souboj Titánů.

Na všechny se moc těšíme,
Tým LDC :-)

doporučení

Datum: 23.11.2012 | Vložil: Loving dog company

Vážení členové,
dovolujeme si upozornit na konání členské schůze.
Více info v kalendáři akcí!

o.s. Loving dog company

k zamyšlení

Datum: 17.11.2012 | Vložil: Lucie Fiišteinová

Za neúspěchem svého psa, NEHLEDEJTE chybu psa.. výmluvy např.jeho neschopnost se něco naučit,tvrdohlavost apod. Ano některá plemena jsou vhodnější pro určitý typ výcviku a jiná méně vhodná. Proto je třeba si dát velký pozor na výběr plemene,které chceme! Pokud si bereme pejska z útulku vybíráme takového pejska který se k nám tzv. "hodí na míru". Když jsem aktivní sportovec nepořídím si starého pejska, jen kvůli tomu,že je nám ho líto. Takový pejsek např. plně vyhovuje starším či bezdětným lidem,kde pejsek má svůj klid, který vyžaduje. Pokud chci s pejskem dělat sportovní kynologii na vyšší úrovni nepořídím si například plemeno typu molos. Pravda tyto příklady jsou extrémní,ale je třeba brát ohledy nejen na sebe co my chceme,ale na to co by potřeboval a chtěl náš pejsek!
Pokud náš pejsek něco neumí nebo něco provedl, zamysleme se nejprve nad tím, zda jsme ho správně vše naučili. Za každou chybou psa VŽDY stojí CHYBA MAJITELE!!!! Takže pokud náš pejsek něco neumí ZLOBME SE POUZE SAMI NA SEBE,protože CHYBU JSME UDĚLALI MY!!!!!

AGILITY

Datum: 28.10.2012 | Vložil: Loving dog company

Dnes 28.10.2012 naše členka Vendula Dolejší se svou fenečkou Ginou plemene beagle se zúčastnila závodů agility ve Strakonicích :-)
Dosáhli výborných výsledků: první běh jumping 1x odmítnutí 3 místo a Zkouška čistý běh 2. místo a agility třetí běh 1x odmítnutí neumístěná.
My jí jménem klubu LDC moc a moc gratulejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů na poli sportovní kynologie :-)
Jste šikulky,jen tak dál :-)

Tým Loving dog company

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek