!!!NOVINKY!!!*treninky*vylety*akce*

trénink Frisbee

Datum: 27.08.2012 | Vložil: Loving dog company

Bude se vypisovat trénink Frisbee,
podmínkou je min.účast 10 psů. Proto zjišťujeme zájem o tento trénink ,datum a čas se upřesní.Bude se jednat o trenink v měsíci říjnu v Českých Budějovicích.
Individuál trénink max.po 4 psech najednou -organizačně se domluví časy nástupu či rozdělení skupin a prohazování.
Pak by proběhl kurs házení atd . ..
za trénink 150,- a disky budou k dispozici.
Pokud bude někdo chtít na trénink si objednat závodní disky ,možnost tu je,ale objednávka min.14 dní dopředu,při větším množství platba předem.

Na Vaši účast se těší instruktorka Sandra Mikscheová a tým LDC :-)

páteční tréninky

Datum: 13.08.2012 | Vložil: Loving dog company

V pátek 17.8.
- trénink coursingu pod vedením profi týmu JC Coursing team ve Slavči. 1 běh 50 ,-Kč/pes

-trénink Frisbee individual 30minut nečlen 150,-Kč,člen 120 Kč na místě po domluvě možno clikr či Dog dancing.

COURSING

Datum: 03.08.2012 | Vložil: Loving dog company

4.8. přijedeJC COURSING TEAM k nám a bude se běhat. Kdo máte zájem o tento sport nebo netušíte co to vlastně je,přijďte se podívat a pokochat se rozmanitostí plemen a rychlostí a chutí pejsků :-)

Poděkování

Datum: 09.07.2012 | Vložil: Alíkův klub

Děkujeme vám za vaší účást naší výstavě o Alíkův pohár omlouváme se za nedostatky jenom si myslíme ,že to nebyla taková vina pořadatelů,ale spíš majitelů pejsků co se dohlašovali v den výstavy a právě v tom byl velký chaos přitom byly jasně uzávěrky a byla i ještě o jeden termín prodloužená letos jsme se výrazně poučily takže příští rok se nebudou moct hlásit majitelé pejsků v den výstavy my si přejeme , aby naše výstava se stala pěknou akci na kterou se budou rádi pejskaři vracet .

Re: Poděkování

Datum: 11.07.2012 | Vložil: Loving dog company

Přeji Vám do dalších ročníků mnoho štěstí. Na našich výstavách se lze dohlašovat také na místě a chaos nevzniká. Mě osobně třeba chyběl nějaký doprovodný program,hudba..atd. Neberte to prosím ode mne jako zatvrzelou kritiku,ale jako námět ke zlepšení Vašich akcí pro pejsky. Protože všichni to děláme pro ně,že ano? :-)

Alíkův pohár 7.7.2012

Datum: 07.07.2012 | Vložil: Lucie Fiišteinová

Zdravím všechny naše členy a příznivce našeho klubu,
dnes jsme se vydali na Alíkův pohár do Zahorčic u Strakonic. Vedla nás zvědavost zkusit si voříškiádu i v jiném kraji a podívat se ,jak soutěže a výstavy pořádají naši kolegové :-)
Jeli jsme ve složení Daniela Dolejší s Lady a já s mou dcerkou Kristýnkou Filišteinovou s Ariel od Černé perly.Šli jsme ve třídách štěňat s Ariel a Lady v otevřené a následně v soutěžích Dítě a pes(Ariel a Týnka) a Ukaž pejsku co umíš (Lady). Hodnocení:Ariel Velmi nadějná první.Lady Výborná.V soutěži Dítě a pes se Ariel s Týnkou umístili na krásném druhém místě,kdy si výhru právem zasloužil malý Mikulášek s irským vlkodavem Kačenkou,za kterou nebyl ani vidět :-)
Když pominu strasti cesty zpět,kdy nám docházel benzín a benzinka v nedohlednu bych chtěla zhodnotit akci jako tu méně vydařenou :-/ bohužel...Organizace nic moc a vůbec mě tedy Alíkův pohár ničím neoslovil a to i přes snahu pana rozhodčího se situace nedařila urovnat. Je to škoda :-/ Přeji do dalších ročníků mnoho štěstí a důkladnosti při přípravě a organizaci.
Lucie Filišteinová a tým Loving dog company

Re: Alíkův pohár 7.7.2012

Datum: 19.07.2012 | Vložil: Danca a Lady

Mě to přišlo strašně nudný... a mrzí mě to,že mě to tam nenachlo..protože jsem se na to připravovala už týden do předu a strašně sem se tam těšila.... :) u toho Ukaž pejsku co umíš mě zklamalo.....že to bylo strašně nefér hodnoceno....jak může být první jezevčík který sice uměl nějaký triky.... ;) ale byly tam i lepší kteří uměly hezčí triky a snažili se.....ten švýcarský ovčák myslim ten uměl parádní triky....... ;-) ale aspoň mám zkušenosti do budoucna... :)

18.8.2012 Dog's show

Datum: 10.06.2012 | Vložil: Lucie Fiišteinová

Vážení a milý příznivci sportovní kynologie,
Srdečně Vás zveme na 3.ročník Dog’s Show, která se bude konat 18.8.2012 v Chlumu.(Křemže)
Přijďte si zasoutěžit se svým čtyřnohým kamarádem a popřípadě si odnést krásné ceny :-) nebo se předvést se svým miláčkem ve výstavním kruhu a třeba získat titul BEST MALE,BEST FEMALE :-) nebo jen fandit a podívat se na pestrý doprovodný program.
Na Vaši účast se těší celý náš kynologický tým:-)
od 14.8.-17.8.2012 bude intenzivní soustředění jako příprava na Dog's show.
Na soutěž i na výstavu jsou vítáni všichni,bez omezení :-) Jediná podmínka připuštění je platný očkovací průkaz.Na soutěž nebudou připuštěni agresivní psi a háravé feny pro zachování klidného průběhu soutěží a výstav :-)
Přihlášky se budou posílat písemnou formou nebo elektronicky a posílat se bude s potvrzeným zaslaním zálohy do 31.7.2012 ve výši 150,- kč.
Startovné :pro členy Loving dog company 200,-Kč
pro nečleny Loving dog company 250,-Kč
Je možné se přihlásit i na místě s příplatkem 50,- Kč
Soutěže jsou v cenně startovného :-) pokud bude chtít přihlásit pejska na poslušnost i výstavu cena :pro členy 350,-Kč
pro nečleny 450,-Kč
PROGRAM DOG’S SHOW
CHLUM
(KŘEMŽE)
Místo konání: na Cihelně
9:00-12.00 poslušnost+doprovodný program
1.kategorie:4-18 měsíců
2.kategorie:19 a více měsíců
Disciplíny:
1. chůze na vodítku a bez vodítka(cca 20kroků)
2. přivolání s rušivými faktory
3. odložení (2 krát 1,5min.)+rušivé faktory, odložení psa za chůze a přivolání zpět k noze
4. stopka(zastavení psa ve volnosti min.2m před vůdcem)
5. aport
6. ovladatelnost psa-dodatečná disciplína hodnotící se po celý průběh zkoušky
Finále poslušnosti
(první 3 místa z obou kategorii poslušnosti)
1. disciplina:odložení psa za chůze a následné přivolání zpět k noze(celé v pohybu)
2.disciplina:odložení psa za barierou,přivolání v 1/2 cesty zastavení,hozen aport,který pes přinese.
3.disciplína:tzv.lákavá cesta,odložení psa ve vzdálenosti ccca 20m a mezi psem a vůdcem v prostoru těchto 20m budou poházeny různé tzv.dobroty a pes je nesmí ze země sebrat,bez penalizace budou max.2 povely
Bodování: 0-10 bodů za každou disciplínu (hodnocení 0 není vylučující!)

12:00-15:00 výstava
1. třída štěňat
2. třída malých plemen-feny
-psi
3. třída velkých plemen-feny
-psi
4. čistokrevná plemena-feny
-psi
5. vyhlášení nejlepšího psa a feny
(Změna času vyhrazena)
Doprovodný program:
-Agility
-Dog frisbee
-Dog dancing
-Poslušnost

ZOP

Datum: 02.06.2012 | Vložil: Lucie Fiišteinová

Velká gratulace patří:
Ivče s Argouškem,kteří zářily :-) hodnocení: Výborná
Wendy s Ginou :-) hodnocení: Dobrá

HOLKY GRATULUJI A PŘEJI MNOHO TAKOVÝCH ÚSPĚCHŮ:-)
JSTE ŠIKULKY :-)

ZOP

Datum: 02.06.2012 | Vložil: Lucie Fiišteinová

2.6. KO Agility Třeboň
rozhodčí:Mgr.Dana Havlová

Takže dnešní zhodnocení akce :-)
přijeli jsme na místo konání...nebyly jsme členem žádné kynologické organizace...podotýkám,že o.s se do tohoto nepočítají :-/ takže paráda na začátek a bez toho jsme neměli být připuštěni ke zkouškám :-/ takže jsme se s Dolejší Vendula na místě přihlásili k místnímu klubu na necelý měsíc za 300,- :-) s tím,že tedy startujeme krom Radka Čiháková... Auriga se zřejmě špatně vyspala,takže první polovina zkoušek naprostý propadák,ždímala jsem z ní poslední kapičky jakéhokóliv náznaku energie :-) bylo mi to samozřejmě vytčeno,že nedávám povely dle zkušebního řádu,ale to jsem kousla,protože jinak by to bylo konečné pro nás :-) pravda,že jsem jí zkazila odložení,protože jsem dala povel :-/ mrzí mě to,ale stalo se(děsně jí tam žrali brouci,kteří byli naprosto všude a terorizoval všechny psíky i psovody, Aura se vrtěla se a zvedla,já se lekla,že přijde... :-/ ) vlekla se jako "táhlý smrádek" :-D celé dopoledne a já jsem netrpělivě počítala každičký bod :-D
na druhou část jsme nastupovaly vykoupané v místním potoce a značně povzbuzené(míček:-D) a druhá část byla o 100% lepší a už jsem poznávala svou Áju..nicméně jsme po úporném boji dosáhli kýženého cíle a to splnění ZOP:-) takže z první části 25/50b. a druhá část 45/50b. takže celkový počet 70b. a hodnocení dobrý.Z toho jak se dneska Auriga předváděla jsem ráda,že jsem z ní doslova vycucala i tento výsledek a jsem ráda,že to takhle dopadlo:-) ostuda na mezinárodní úrovni jako trenér LDC :-/ bohužel ne každý den je posvícení a někdo přeci musí být poslední :-D
kdo nás znáte,tak víte,že kvality tohoto psa jsou lepší,než byl dnešní výkon a omlouvám se všem svým členům za tento výsledek :-/ a dále Radka Číháková a Dolejší Vendula za komplikace a neumožněné startování Nerouška :-( holky moc mě to mrzí..dnešek se nám nějak nepovedl :-(
Na zkouškách nám dělaly morální podporu Magdaléna Houšková Karolína Kája Houšková..holky děkujeme za podporu,hlavně tu psychickou-byla POTŘEBA :-D

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek